Quantcast
Channel: megazine.cz
Viewing all articles
Browse latest Browse all 2789

Pět zvláštně hrůzných způsobů, jak zemřít!

$
0
0

Pokud jste někdy hráli morbidní hru ‚jsi raději‘ budete mít s největší pravděpodobností nejlepší nápady, jak zemřít. Podle kalifornského vědce Paula Doherty a spisovatele Codyho Casey, existují některé způsoby, které jsou velice ponuré.

1. Utopení na dně Mariánského příkopu

Vzhledem k tomu, že je Mariánský příkop, příkop v blízkosti Japonska, je 36.000 stop hluboký, utopili byste se ještě dřív, než byste byli rozdrceni samotným tlakem. Nicméně pokud vědci zjistí, jak by mohly ponorky plavat na dně, bylo by to velice přínosné. Naštěstí je zde hlavní voda a voda je nestačitelná, tudíž by člověk zůstal se svou základní lidskou podobou.

2. Zaseknout se v padajícím výtahu

Skok při dopadu nefunguje jako taktika na přežití. Ovšem, položit se na záda je nejlepší způsob, co udělat. Je zde aspoň větší pravděpodobnost, že pád přežijete. Pokud jste ve stoje, na vaše orgány stále bude působit gravitace a půjdou stále směrem domů, když už výtah bude úplně na zemi. Dále byste měli doufat, že výtah přesně pasuje do šachty, protože díky odporu vzduchu se výtah aspoň trochu zpomalí.

3.  Dostat se příliš blízko neutronové hvězdy

Je zřejmé, že to není tak dosažitelné, jako předchozí způsoby smrti. Musíte pouze počkat, až bude hvězda na pokraji „své životnosti“. Pokud byste v té chvíli nebyli zabiti radiací, bude to gravitace, která vás dostane. Což znamená, že když vaše hlava směřuje k neutronové hvězdě, působí na ní větší přitažlivější síla než na vaše nohy, čímž se způsobí roztrhnutí vašeho těla napůl.

4. Být zasažen urychlovačem částic

Tento způsob smrti se již v minulosti stal, a to vědcovi Anatolimu Bugorki, který ovšem zázračně přežil „jen“ s částečně ochrnutím tváře. To, zda byste přežili nebo ne, záleží na samotném urychlovači částic a na tom, kolik radiace by právě v danou chvíli obsahovala.  Burgovskýho urychlovač částic měl stokrát menší sílu než nejsilnější urychlovač na světě Velký hadronový urychlovač částic.

5. Skok do díry v zemi

Může se to zdát jako dobrý způsob cestování, ale skok do díry v zemi by vás zřejmě zabil. Vědci tvrdí, že z bodu v Severní Americe povrch země se posouvá směrem na východ rychlostí několik stovek mil za hodinu. Zatímco jádro Země se nikam neposouvá. Pokud spadnete do díry v zemi, museli byste zpomalit třením svého těla o stěnu o rychlost 800 mil za hodinu. Dalším problémem je stoupající teplota při blížení se jádru Země. Jádro Země dosahuje vyšší teplotu než povrch Slunce, tudíž vám hrozí okamžitá smrt uhořením.

Zdroj: metro.co.uk


Viewing all articles
Browse latest Browse all 2789

Trending Articles


Re: Prosím o určení autora - google nepomáhá


Nelze se přihlásit na Facebook přes PC


Prodám Flexi pass - 3 200


Markéta Reinischová: Chceme s Filipem Jankovičem dítě!


Od: Martina


Podzemlje - epizoda 62


Defender


Plynový kotel DAKON DS 22G - 2 500


Gymnastické řemínky na hrazdu zn. Reisport, vel. č. 2: 590


P: NooK Soundelirium THE 12.6


Qube SP26 ( XTA DP226 ) signal processor - 12 000


Narovnání,vylisování bankovek


Javorina Holubyho chata


Tinylab: Tlačítka


Levasan Maxx není gel na klouby, nýbrž hnus


RNS315 couvací kamera


Kde najdu GameInput Service ve win 10?


Redmi Note 11 Pro+ 5G (PISSARO)


MV3 Vermona, Klingenthal, NDR


Hradcany 30h fialova razena 11 1/2 11 3/4